DALŠÍ UBYTOVÁNÍ VJIZERSKÝCH HORÁCH

 

Ubytování Albrechtice v Jizerských horách
Penzion u přehrady v Jablonci - ubytování ve vile
Farma v Hraničné v Jizerských horách
Penzion v Nové Vsi - Jizerské hory
Penzion s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách je přestavěn ze staré roubené jizerské chalupy. Pokoje jsou stylově zařízeny dřevěnými prvky a všude je staročeská výzdoba. Penzion nabízí ubytování v klidné části Albrechtic v Jizerských horách.
Romantické ubytování v Jablonci nad Nisou - ve vile se zahradou, v klidném místě nedaleko centra Jablonce a jablonecké přehrady nabízí tento penzion. Interiér penzionu byl vybudován ve stylu 30. let, každý pokoj je originálně zařízen.
Penzion v Jizerských horách - v Janově nad Nisou je součástí farmy. Nachází se na úpatí Jizerských hor na jižní stráni blízko lyžařského střediska na Janově. Nedaleko jsou i další střediska Jizerských hor. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech 4-lůžkových apartmánech.
Penzion leží v malé horské vesničce pod vrcholem Černé Studnice v Jizerských horách. U penzionu je krásná zahrada s posezením, minigolfem a altánkem, kde je příjemné posezení. Nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích a apartmánech.

 

Ubytování v Jizerských horách si můžete také vybrat z bohaté nabídky chat, chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírejte podle typu ubytování a volných termínů:

Ubytování v Jizerských horách

Odkazy: Ubytování Jizerské hory, Penziony Jizerské hory

 

Ubytování v sousedních oblastech a blízkých horách

 

UBYTOVÁNÍ V ČESKÉM RÁJI

 

Ubytování Český ráj - Farma u Semil
Ubytování na Hrubé skále - penziony - Česká ráj
Ubytování v Českém ráji - Penzion v Malé Skále
Apartmány pod Troskami - ubytování v Českém ráji
Nedaleko Semil na samotě v Českém ráji, leží koňská farma. Najdete zde ubytování s řadou sportovních aktivit u objektu. Hlavní předností je její poloha - severovýchodním směrem se začínají zdvihat podkrkonošské vrcholky a opačným směrem máte na dosah poklady Českého ráje. Ubytování Vám nabízíve dvou budovách, obklopených krásnou zahradou.
Spletité bludiště hruboskalského skalního města v Českém ráji se známým pohádkovým skalním ložem prince Bajaji, daleké výhledy na Krkonoše i na druhou stranu do vnitrozemí i zapadlé vesničky s roubenými chaloupkami - to vše budete mít z tohoto penzionu, který nabízí ubytování v jedné z nejatraktivnějších oblastí Českého ráje, na dosah.
Pohodlně vybavený penzion leží v centru Malé Skály, která je nazývána perlou Českého ráje. Penzion nabízí příjemné ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také v turistických pokojích. Suché skály a další krásy severní části Českého ráje vidíte přímo z penziony.
Dva nově postavené apartmánové domy leží za městem Rovensko pod Troskami v klidném místě u lesa a s výhledem na Trosky - na symbol Českého ráje.  Prostorné a světlé apartmány s balkonem nabízejí ubytování vhodné především pro rodiny s dětmi.

 

Ubytování v penzionu u Jičína - Český ráj
Ubytování v penzionu pod Vyskeří v Českém ráji
Penzion nedaleko Jičínam, v srdci Českého ráje, ve vesničce Bukvice, byl přebudován z bývalé kovárny. Prostorné apartmány jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Penzion je vhodný především pro ubytování rodin s dětmi, kterým je k dispozici venkovní bazén s venkovním posezením, pískovištěm a prolézačkami.
Rodinný penzion byl vybudován z bývalé zemědělské usedlosti ležící na samotě v Chlumu u Vyskeře v Českém ráji. Penzion je vhodný především pro pobyty rodin s dětmi. Ubytování nabízí v apartmánech s kuchyňkou a obývacím pokojem, děti jistě potěší vybavené dětské hřiště u penzionu.

 

Bohatý výběr ubytování v Českém ráji - chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody najdete zde (vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů):

Ubytování Český ráj

Odkazy: Penziony Český ráj, Ubytování Český ráj

 

UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH

 

Ubytování Krkonoše - Penzion nad Rokytnicí

Penzion nad Pecí pod Sněžkou v Krkonoších

Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších
Penzion v Prkenném dole v Krkonoších
Penzion se nachází na polosamotě nad jedním z nejvýznamnějších sportovních a rekreačních středisek Krkonoš - Rokytnicí nad Jizerou. Přímo v místě ubytování můžete využívat nabídku sportovních a relaxačních zařízení penzionu, včetně vlastního vleku nebo vyrazit na hřebeny Krkonoš.
Menší penzion, který nabízí ubytování v apartmánech má přímo romantickou polohu na polosamotě na hřebeni Krkonoš nad Pecí pod Sněžkou, kousek od jejich lyžařských areálů, s výhledem na panorama Krkonoš.
Stylový roubený penzion leží v Krkonoších, v klidném prostředí u lesa s výhledem na Rokytnici nad Jizerou a hřebeny Krkonoš. V zimě potěší vlek přímo u penzionu a také ubytování v pokojích obložených dřevem s výhledem na Krkonoše.
Malý penzion se nachází ve východních Krkonoších v klidném místě na okraji vesničky Prkenný Důl nedaleko lyžařského areálu. Turisty lákají toulky méně navštěvovanou částí Krkonoš a ještě méně známými Vraními horami. Využijete-li nabídku ubytování v tomto penzionu v letní sezóně, potěší vás vlastní bazén.

 

Apartmá v Harrachově v Krkonoších

Penzion ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších

Penzion ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Komfortní ubytování v apartmánu na okraji Harrachova v západních Krkonoších s výhledem na les a Čertovu horu. Turistické trasy lákající na výlety po hřebenech západních Krkonoš. Ubytování pro 6 osob je za rozumnou cenu.
I Špindlerův Mlýn nabízí ubytování v klidných místech. V jednom z nich, na okraji města, přímo u lesa leží malý rodinný penzion. Můžete zde skloubit klidné ubytování v zapadlém koutě Špindlerova mlýna s možností využít přepestré nabídky nejvyhlášenějšího turistického střediska Krkonoš a s výlety po hřebenech Krkonoš.
Útulný rodinný penzion nabízí ubytování v pokojích se stylovými interiéry a s bazénem. Nachází se v klidném prostředí na kraji města na samém úpatí Krkonoš, jen několik minut od centra Rokytnice nad Jizerou.
Rodinný penzion se nachází na jižním svahu v klidné poloze údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně v centrálních Krkonoších, stranou od centra. s úžasným výhledem na Kozí hřbety, Stoh a Pláně a další vrcholy Krkonoš. Penzion nabízí ubytování v romantických pokojích obložených dřevem.

 

 

Ubytování v Krkonoších si můžete také vybrat z chat, chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování v Krkonoších

Odkazy:Ubytování Krkonoše, Penziony Krkonoše, Ubytování Špindlerův Mlýn

 

UBYTOVÁNÍ V ORLICKÝCH HORÁCH

 

Penziony Orlické hory - Penzion u Zdobnice
Orlické hory - ubytování na samotě
Ubytování Orlické hoty - Penzion Deštné
Penzion v Rokytnici - Orlické hory
Na okraji malé vesnice v Orlických horách stojí penzion, který kdysi býval německou školou. Nyní je od základu zrekonstruován a nabízí ubytování i pro náročné hosty. Stylové zařízení apartmánů, rodinné prostředí a vstřícný přístup majitelů to vše slibuje příjemně strávenou dovolenou v Orlických horách.
Uprostřed lesů Orlických hor vám poskytne azyl tento bývalý šlechtický lovecký zámeček. Velmi pohodlné ubytování a neméně příjemné posezení ve stylové lovecké jídelně se zalíbí snad každému. Klid, bezpečí a čisté prostředí jsou výborné pro pobyt dětí - proto toto ubytování v Orlických horách doporučujeme pro i školy v přírodě.
Penzion, původně horská chalupa, leží na samotě nad lyžařským střediskem Deštné v Orlických horách. Nabízí příjemné ubytování, posezení u venkovního krbu, nádherný výhled na Deštné i Orlické hory a na dosah širokou nabídku služeb rekreačního střediska.
Rodinný penzion s velmi příjemným ubytováním leží na okraji jednoho z center Orlických hor - Rokytnice. Oblé vrcholky Orlických hor budou vyhovovat turistům, cyklistům a běžkařům, kteří netouží po dosahování mimořádných sportovních výkonů. U penzionu je menší lyžařský vlek.

Ubytování v Orlických horách si můžete také vybrat z bohaté nabídky chat, chalup rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování v Orlických horách

Odkazy: Ubytování Orlické hory, Penziony Orlické hory

 

Zpět na Chatu v Jindřichově v Jizerských horách

 

Odkazy - doporučujeme:

Volné chaty na silvestra, Chaty a chalupy na Silvestra, Chaty a chalupy, Chaty a chalupy k pronajmutí, Chalupy k pronájmu, Chaty a chalupy, Vánoce na horách, Penziony, Silvestr v ČR, Evropské vinné stezky, Zajímavé vinotéky v Praze, Ochutnávky vín