image 1
Ubytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pokojUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pokojUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - restauraceUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - restauraceUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - kulečníkUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - stolní tenisUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - saunaUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - tenisový kurt a hřištěUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - minigolfUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pohled z výškyUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pohled zvenkuUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pohled zvenkuUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - pohled zvenkuUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - zimní pohledUbytování Jizerské hory - Chata pod Bramberkem v Jizerských horách - zimní pohled

CENA UBYTOVÁNÍ

 

AKTUÁLNÍ STRÁNKA A CENÍK CHATY POD BRAMBERKEM - ZDE

 

 

 

(kód: jn26)

 

lůžko

lůžko se snídaní

lůžko s polopenzí

dospělí

495 Kč/noc

640 Kč/noc

830 Kč/noc

děti 3 – 6 let

250 Kč/noc

320 Kč/noc

420 Kč/noc

děti 6 – 13 let

350 Kč/noc

450 Kč/noc

580 Kč/noc

děti do 3 let

zdarma bez nároku na služby

příplatek za víkend

+ 70 Kč k ceně za lůžko

 

Na místě se hradí poplatek za psa (50 Kč/den). Rekreační poplatek je v ceně.

  

Školy v přírodě:

mateřské školky - ubytování + plná penze

355 Kč/noc

1. stupeň - ubytování + plná penze

385 Kč/noc

2. stupeň - ubytování + plná penze

435 Kč/noc

střední školy - ubytování + plná penze

490 Kč/noc

lyžařské a zimní pobyty

490 Kč/noc

 

Školy v přírodě jsou včetně plné penze (strava 5 x denně + pitný režim). Na 10 dětí 1 pedagog zdarma, děti pedagogů 40% sleva. Uvedené ceny jsou platné při pobytu na 5 nocí.

 

SILVESTR A VÁNOCE

Silvestr – pobyt na 6 nocí (27.12.-2.1.)

apartmán

lůžko/pokoj se soc. zař.

lůžko/pokoj se spol. soc.zař.

dospělí

5.500 Kč/6 nocí

4.990 Kč/6 nocí

3.990 Kč/6 nocí

děti 3 – 8 let

3.750 Kč/6 nocí

3.500 Kč/6 nocí

2.800 Kč/6 nocí

děti 8 – 12 let

4.400 Kč/6 nocí

3.850 Kč/6 nocí

3.200 Kč/6 nocí

děti do 3 let

zdarma bez nároku na služby

Silvestrovský pobyt je až na 6 nocí, cena zahrnuje pobyt vč. polopenze, silvestrovské menu vč. drobného občerstvení, dárku a přípitku. Po celý večer hraje hudba a k dispozici je taneční parket a zábava do nočních hodin.

Na místě se hradí poplatek za psa (50 Kč/den). Rekreační poplatek je v ceně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!