image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: jn06)

Penziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - salonekPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - restauracePenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - restauracePenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - stolní tenisPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - minigolfPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - hřiště a minigolfPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - jezírkoPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - lanové centrumPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - altánekPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenku

 

 

 

lůžko

lůžko se snídaní

lůžko s polopenzí

dospělí

460 Kč/noc

590 Kč/noc

750 Kč/noc

děti 3 – 6 let

230 Kč/noc

295 Kč/noc

375 Kč/noc

děti 6 – 12 let

325 Kč/noc

415 Kč/noc

525 Kč/noc

děti do 3 let

zdarma bez nároku na služby

příplatek za víkend

+ 70 Kč k ceně za lůžko

neobsazené lůžko

130 Kč neobsazené lůžkoSezona je od 3.1. – 17. 3. a 26. 6. – 5.9. – v tomto období mají přednost týdenní pobyty, jinak kratší pobyty.
Ceny jsou kalkulovány na teplotu 20ºC. Možnost zapůjčení teplometu na pokoj za poplatek.

Na místě se hradí rekreační poplatek (15 Kč/osoba/den) a poplatek za psa (70 Kč/den).
Zapůjčení TV na pokoj (30 Kč/den).

 

Školy v přírodě:

mateřské školy

395 Kč/noc

1.stupeň

410 Kč/noc

2.stupeň

435 Kč/noc

lyžařský výcvik 1. stupeň

440 Kč/noc

lyžařský výcvik 2. stupeň

470 Kč/noc


Ceny jsou včetně plné penze (3 x denně strava, 2 svačiny, pitný režim). Na 10 dětí je 1 pedagog zdarma. Ceny jsou orientační záleží na délce pobytu a počtu dětí.

 

Silvestr a Vánoce:

dospělý vč. služeb

4.900 Kč/5 nocí/silvestr a 4.300 Kč/5 nocí/ vánoce

děti 6 – 12 let/silvestr i vánoce

3.400 Kč/5 nocí

děti 3 – 6 let /silvestr i vánoce

2.450 Kč/5 nocí

děti do 3 let

zdarmaCena je včetně ubytování s polopenzí, silvestrovské nebo vánoční menu s přípitkem a diskotéka (jen na Silvestra) a 1x klasická masáž (30min.) nebo sauna.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!