image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: jn06)

Penziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pokojPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - salonekPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - restauracePenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - restauracePenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - stolní tenisPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - minigolfPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - hřiště a minigolfPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - jezírkoPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - lanové centrumPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - altánekPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenkuPenziony Jizerské hory - Penzion u pramene Nisy v Jizerských horách - pohled zvenku

Ceny:

 

 

lůžko

lůžko se snídaní

lůžko s polopenzí

dospělí

700 Kč/noc

840 Kč/noc

1.040 Kč/noc

děti 3 – 6 let

350 Kč/noc

420 Kč/noc

520 Kč/noc

děti 6 – 13 let

490 Kč/noc

580 Kč/noc

730 Kč/noc

děti do 3 let

zdarma bez nároku na služby

příplatek za víkend

+ 70 Kč k ceně za lůžko

Slevy pro děti se poskytují dětem v doprovodu dvou dospělých osob.
Sezona je od 3.1. – 17. 3. a 26. 6. – 5.9. – v tomto období mají přednost týdenní pobyty, jinak kratší pobyty.
Ceny jsou kalkulovány na teplotu 20ºC. Možnost zapůjčení teplometu na pokoj je za poplatek.

Na místě se hradí rekreační poplatek (15 Kč/osoba/den) a poplatek za psa (100 Kč/den).
Zapůjčení TV na pokoj (30 Kč/den).

 

Školy v přírodě:

 

Cena je za lůžko s plnou penzí 5x denně

 

mateřské školky

670 Kč/noc

1.stupeň

690 Kč/noc

2.stupeň

720 Kč/noc

dospělí

750 Kč/noc


Cena je včetně plné penze (3 x denně strava, 2 svačiny, pitný režim). Na 10 dětí je 1 pedagog zdarma. Ceny jsou kalkulovány při pobytu na 5 nocí pro min. 30 dětí. Při nižším počtu nebo při kratším termínu se může cena lišit.

Silvestr a Vánoce*

dospělý

dítě 6 – 12 let

dítě 3 – 6 let

lůžko s polopenzí/noc

1.090 Kč

763  Kč

545 Kč

 

*Vánoce se pronajímají pouze pro skupiny, min. 20 osob.

Silvestr po pokojích, min. na 4 noci.

Cena je včetně ubytování s polopenzí, silvestrovský raut (po celý večer) nebo vánoční menu s přípitkem a disko (reprodukovaná hudba - jen na Silvestra).

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!